thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • 4 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 προβλημα αλλα οχι σε smartphone Empty προβλημα αλλα οχι σε smartphone Σαβ 8 Νοε - 12:39

    kamikazi18

    kamikazi18
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πηρα αυτο το κινητο για τον πατερα μου  http://www.e-shop.gr/samsung-e1270-black-eng-p-TEL.002442, ειναι λιγο μεγαλος και θελει πολυ απλα 1 κινητο το οποιο να εχει καπακι, μεγαλα κουμπια και εννοειται να ειναι φθηνο. Εγω απο την βιασυνη μου πηρα αυτο που αναφερω παραπανω χωρις να προσεξω οτι ειναι στα αγγλικα το μενου του, ενω το λεει και ο τίτλος του. Δεν το θελει οπως ειναι και για να μην δωσω αλλα 20-30 ευρω για αλλο θελω να βρω εναν τροπο ωστε να  του βαλω ελληνικο μενου. Υπαρχει τροπος να κατεβασω ελληνικο μενου;
    Υ.Γ. Δεν μπορω να το στειλω πισω και να το αλλαξω διοτι ο πατερας μου το κουτι το εκανε 1000 κομματακια. help guys!!!!!

    Δημοσίευση: 2 προβλημα αλλα οχι σε smartphone Empty Απ: προβλημα αλλα οχι σε smartphone Σαβ 8 Νοε - 12:58

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Καλημερα, Δυστυχως δεν μπορει να γινει κατι σε αυτη την περιπτωση. Ουτε η samsung μπορει να κανει καποια αλλαγη. 
    Ειναι η πολιτικη του περιορισμου γλωσσας για την διαμορφωση της τιμης του. 

    Περισσοτερη προσοχη οπως ανεφερες και εσυ.

    Δημοσίευση: 3 προβλημα αλλα οχι σε smartphone Empty Απ: προβλημα αλλα οχι σε smartphone Σαβ 8 Νοε - 15:25

    kamikazi18

    kamikazi18
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ευχαριστω φιλος, κριμα παντως τετοιο κινητο ολοκαινουργιο και θα μεινει στο ραφι.. Οποιος βιαζεται σκωνταφτει.. τα εφαγα τα μουτρα... Ευτυχως το ποσο ειναι σχετικα μικρο παντως.

    Δημοσίευση: 4 προβλημα αλλα οχι σε smartphone Empty Απ: προβλημα αλλα οχι σε smartphone Σαβ 8 Νοε - 23:14

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Για να μην μείνει βαλτο αγγελία -10€ απ την τιμή του εδώ και σε άλλα τεχνολογικά forums για να πάρεις έστω ένα μέρος των χρημάτων πίσω.

    Δημοσίευση: 5 προβλημα αλλα οχι σε smartphone Empty Απ: προβλημα αλλα οχι σε smartphone Κυρ 9 Νοε - 1:25

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Επίσης σε αυτή τη τιμή μπορείς να το πάς και να το δώσεις στο κέντρο της Αθήνας που πoυλάνε μεταχειρισμένα κινητά τηλέφωνα...

    Δημοσίευση: 6 προβλημα αλλα οχι σε smartphone Empty Απ: προβλημα αλλα οχι σε smartphone Δευ 10 Νοε - 16:56

    kamikazi18

    kamikazi18
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Η αληθεια ειναι οτι καπου θα το σπρωξω αλλα για Αθηνα λιγο δυσκολο εφοσον ειμαι απο Κοζανη

    Δημοσίευση: 7 προβλημα αλλα οχι σε smartphone Empty Απ: προβλημα αλλα οχι σε smartphone Δευ 10 Νοε - 18:31

    Paulos

    Paulos
    WebMaster

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ναι απάντησα βιαστικά ήθελα να το ρωτήσω αυτό... Ίσως και εκεί να έχετε παρόμοια μαγαζάκια με μεταχειρισμένα κτλ

    Δημοσίευση: 8 προβλημα αλλα οχι σε smartphone Empty Απ: προβλημα αλλα οχι σε smartphone Δευ 10 Απρ - 16:12

    GAMSgr

    GAMSgr
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δυστυχώς δε μπορεί να λυθεί αυτό το πρόβλημα
    Το θέμα απαντήθηκε και κλειδώνεται.

    http://best-gaming.net

    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης