thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • Αγορά smartphone

    4 απαντήσεις
    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]  

    Δημοσίευση: 1 Αγορά smartphone Empty Αγορά smartphone Τετ 23 Μαρ - 17:47

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θελω να αλλαξω το κινητο που εχω τωρα και ψαχνω ενα καλο μεχρι 200 ευρω αλλα ειναι ολα κινεζικα ή με χαλια specs.Θελω να εχει καλη καμερα (13Mp και μπροστα τουλαχιστον 5mp),1,5+gb ram,4 πυρινες και 16gb αποθ. χωρο.Ειχα δει αυτο.Διαβασα οτι δεν εχει και τοσο καλη καμερα και μου ειπαν οτι 8gb ειναι πολυ λιγα και με 3-4 μεγαλες εφαρμογες θα γεμισει γρηγορα.Παρακαλω αν μπορειτε να μου απαντησετε λιγο γρηγορα γιατι ειναι αναγκη.

    Να προσθεσω κατι:Η μπαταρια δεν με ενδιαφερει ποσο διαρκει θα αγορασω power bank

    Δημοσίευση: 2 Αγορά smartphone Empty Απ: Αγορά smartphone Τετ 23 Μαρ - 18:11

    vagelis199

    vagelis199
    Games Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πάρε refurbished από αλι, θα συμφέρει καλύτερα για budged

    http://www.oe-games.com

    Δημοσίευση: 3 Αγορά smartphone Empty Απ: Αγορά smartphone Τετ 23 Μαρ - 18:15

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Οχι προτιμω καινουργιο.https://www.skroutz.gr/s/8348233/LG-K10-16GB.html?keyphrase=LG+K10+4G+Indigo#specs-container ειδα και αυτο το LG

    Δημοσίευση: 4 Αγορά smartphone Empty Απ: Αγορά smartphone Τετ 23 Μαρ - 18:15

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Τα 8gb είναι λίγα όντως αλλά από Android 4 και μετά μπορείς να τις μεταφέρεις στην sd.  Στα 16gb παίζουν και τα A5 Samsung και το LG g3.  Η κάμερα σαν mp δεν λέει κάτι, το ff μετράει και αυτό είναι ίδιο στα περισσότερα της mid κατηγορία.

    Δημοσίευση: 5 Αγορά smartphone Empty Απ: Αγορά smartphone Τετ 23 Μαρ - 18:20

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Στο j5 δεν μεταφερονται ολες οι εφαρμογες. Π.χ. το messenger θα μεταφερθουν τα 50 mb απο ολο το app.

    Δημοσίευση: 6 Αγορά smartphone Empty Απ: Αγορά smartphone Τετ 23 Μαρ - 18:46

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Oλες πουθενα δεν μεταφερονται. Μεταφορα γινονται τα παιχνιδια και οι μεγαλες εφαρμογες. 

    Ολες οι συσκευες που εχεις δει ειναι σε παρομοιες επιδοσεις. Μετα κρινεις βαση μεγεθους και σχεδιασμου. Οι απαιτησεις σου ειναι γενικες οποτε οριζονται καθαρα απ το budget που σου δινει αυτες τις 4-5 επιλογες.

    Δημοσίευση: 7 Αγορά smartphone Empty Απ: Αγορά smartphone Τετ 23 Μαρ - 18:51

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ναι τουλαχιστον αν ηταν 16gb θα ηταν καλητερα..Εγω θελω να εχει καλη καμερα και να μην κολαει μεχρι 200 ευρω.

    Δημοσίευση: 8 Αγορά smartphone Empty Απ: Αγορά smartphone Πεμ 24 Μαρ - 18:07

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Παιδια ειμαι αναμεσα σε αυτα τα 3:
    LG K10
    Samsung Galaxy J5
    LG ZERO
    Ποιο μου προτείνετε? Θελω να εχει δυνατο ηχο

    Δημοσίευση: 9 Αγορά smartphone Empty Απ: Αγορά smartphone Πεμ 24 Μαρ - 21:36

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το j5.  Μην περιμένεις τρελή απόδοση στα μοντέλα της κατηγορίας που κοιτάς.  Βέβαια με ψάξιμο μπορείς να του βάλεις mod για ενδυμωση του ήχου αλλά αυτά είναι άλλη ιστορία.  

    Αν δεν είχες το θέμα με κινέζικα, κάποιο Redmi θα ήταν όντως αξιόλογη επιλογή και σε χαρακτηριστικά και σε ποιότητα.  Καλές αγορές.

    Δημοσίευση: 10 Αγορά smartphone Empty Απ: Αγορά smartphone Πεμ 24 Μαρ - 23:14

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Εγω το κινητο θα το χειριζομαι σε μερος με πολυ θορυβο.Και πανω κατω θελω να ακουγεται λιγο..Παντου λενε οτι η ποιοτητα ηχου το j5 ειναι πολυ χαμηλη.Και η ποιοτητα κλησεων εχει καποια θεματα.

    Δημοσίευση: 11 Αγορά smartphone Empty Απ: Αγορά smartphone Παρ 25 Μαρ - 0:50

    nikiforos

    nikiforos
    Moderator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Για την ποιοτητα κλησεων ευθυνεται κυριως ο παροχος και η περιοχη καλυψης του. Απ τα 3 που εγραψες ειναι το μονο με καλη κατασκευη και αξιολογη καμερα πισω λογω κλειστρου. Οποτε ζυγιζεις και αποφασιζεις. Διαφορες παντως δεν θα δεις στη γενικη συμπεριφορα τους.

    Δημοσίευση: 12 Αγορά smartphone Empty Απ: Αγορά smartphone Δευ 4 Απρ - 12:23

    Antonakis :D

    Antonakis :D
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ωραία ευχαριστώ.
    #ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ

    Δημοσίευση: 13 Αγορά smartphone Empty Απ: Αγορά smartphone Τρι 5 Απρ - 17:58

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το θέμα λύθηκε και κλειδώνεται.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης