thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +3
    rafaella
    constantinos
    margarita
    7 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]  

    Δημοσίευση: 1 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Τετ 26 Οκτ - 21:29

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Έχω ένα email στο yahoo apo to 2008 εδώ και από χθές πάω να κάνω σύνδεση στο email μου με αποτέλεσμα να μη μπορώ να συνδεθώ μου βγάζει ότι βάζω λάθος password.Yπάρχει κάποιος τρόπος να μπορέσω να ξανα μπώ στο email μου;
    Δε βάζω λάθος κωδικό γιατί πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό.Το email δεν το ήξερα πολλά άτομα δεν είναι δηλαδή το msn για να μιλάω με άλλα άτομα.
    Μπορέι κάποιος να βοηθήσει αν ξέρει κανένα τρόπο για να ξαναμπώ στο email μου;

    Ευχαριστώ όσους απαντλησουν.


    Δημοσίευση: 26 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 2:09

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Mετά από τόσες προσπάθεις μου έβγαλε αυτό το μήνυμα

    Το κλείδωμα του λογαριασμού σας θα λήξει σε περίπου 12 ώρες - η περίοδος κλεισίματος δεν θα επαναφέρεται κάθε φορά που προσπαθείτε να συνδεθείτε ενώ ο λογαριασμός σας είναι ακόμα κλειδωμένος.- Μπορείτε να προσπαθήσετε να ανακτήσετε πάλι τον κωδικό πρόσβασης αφού λήξει το κλείδωμα του λογαριασμού. Θα σας δούμε πάλι σε 12 ώρες!

    Δημοσίευση: 27 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 2:17

    Βασίλης

    Βασίλης
    Sport Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μαργαρίτα όταν έκανες εγραφή δεν σου ζήτησε δύο απαντησεις σε κάποιες ερωτήσεις?αγαπημενο βιβλιο κτλ?σε αυτές απαντάς και μετα αλάζεις τον κωδικό πρόσβασης,δεν χρειάζεσαι εναλακτικό email,εγώ αυτό έκανα και όλα οκ.

    Δημοσίευση: 28 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 2:20

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ναι Βασίλη όταν πατάς το παραπάνω που έβαλα σου βγάζει εναλλακτικό email μόνο τώρα κλειδώθηκε μετά απο 12 ώρες θα το δοκιμάσω πάλι τόσες φορές έβαλα το κωδικό και μου κλειδώθηκε.Θα δω αύριο τις άλλες απαντήσεις σας κλείνω καλην'ύχτα και ευχαριστώ.

    Δημοσίευση: 29 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 2:23

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δοκιμασε και αυριο Μαργαριτα και θα ψαξουμε να δουμε και εμεις αν μπορει να γινει κατι να βοηθησουμε.Καλο σου βραδυ.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 30 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 2:25

    Βασίλης

    Βασίλης
    Sport Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οκ Μαργαρίτα καλό βράδυ Smile

    Δημοσίευση: 31 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 14:40

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πήγα να ξανά δοκιμάσω μόλις τώρα που μπήκα και μου έγραφε να ξανά μπώ πάλι αργότερα είναι κλειδωμένο το email από τόσες φορές που δοκίμασα.

    Δημοσίευση: 32 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 15:06

    enfoz

    enfoz
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Λοιπόν Μαργαρίτα πήγαινε σύνδεση στον λογαριασμό του yahoo και μετά πάτα δεν μπορώ να συνδεθώ στον λογαριασμό μου , μετά πάτα την δεύτερη επιλογή ο κωδικός μου πρόσβασης δεν λειτουργεί.Αμέσως μετά θα εμφανιστεί το επόμενο βήμα πάτα την διεύθυνση του yahoo σου πληκτρολόγησε τον κωδικό που θα σου δείξει εκεί και μετα επόμενο επιβεβαιώνεις την ταυτότητα σου του yahoo και μετά βάζεις νεό κωδικό Smile

    Δημοσίευση: 33 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 15:09

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    enfoz το έχω δοκιμάσει τόσες φορές αν δείς και τα άλλα σχόλια που πάνω θα δείς οτι τόσες φορές που το έβαλα κλειδώθηκε και για 12 ώρες δεν μπορώ να ξανα δοκιμάσω.Δεν αναγνωρίζει ούτε το εναλλακτικό email το δοκίμασα πολλές φορές αυτό που λες,Ευχαριστώ που απάντησες.

    Δημοσίευση: 34 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 15:10

    rafaella

    rafaella
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    πφφ κανε νεο πανδυσκολη περιπτωση

    Δημοσίευση: 35 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 15:12

    enfoz

    enfoz
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μαργαρίτα αυτό που σου είπα εγώ είναι να βάλεις την διεύθυνση e-mail που έχεις τώρα δεν σου λέει για εναλλακτικό e-mail Smile εγώ που είχα το ίδιο πρόβλημα απο εκεί το είχα κάνει και μου έφτιαξε

    Δημοσίευση: 36 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 15:18

    Βασίλης

    Βασίλης
    Sport Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    enfoz έγραψε:Μαργαρίτα αυτό που σου είπα εγώ είναι να βάλεις την διεύθυνση e-mail που έχεις τώρα δεν σου λέει για εναλλακτικό e-mail Smile εγώ που είχα το ίδιο πρόβλημα απο εκεί το είχα κάνει και μου έφτιαξε

    και εγώ το ίδιο φίλε,μαργαρίτα δεν χρειάζεται εναλακτικό e-mail

    Δημοσίευση: 37 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 15:21

    enfoz

    enfoz
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    vasilis.g έγραψε:
    και εγώ το ίδιο φίλε,μαργαρίτα δεν χρειάζεται εναλακτικό e-mail

    Αυτο λέω και εγώ Wink

    Δημοσίευση: 38 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 15:34

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Για να βάλω τις ερωτήσεις μου έβγαλε να περιμένω 12 ώρες γιατι κλειδώθηκε το email μετά από τόσες φορές που το δοκίμασα.Αν κάνετε και εσέις τώρα τα βήματα θα δείτε οτί δεν έχει να βάλεις ερωτήσεις αλλά το εναλλακτικό email το έχω δοκιμάσει πάρα πολλές φορές.

    Δημοσίευση: 39 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 15:38

    enfoz

    enfoz
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Λοιπόν μαργαρίτα δώσε μου το yahoo σου και το εναλακτικό σου e-mail και θα το ψάξω εγώ (αν θες βέβαια)

    Δημοσίευση: 40 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 15:40

    Βασίλης

    Βασίλης
    Sport Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    εχτές το βράδυ που μιλάγαμε το δοκίμασα και μου είχε τις ερωτήσεις,δεν μου γράφει κάτι για εναλακτικό e-mail.

    Δημοσίευση: 41 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 15:44

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    enfoz δεν θα ήθελα να το βάλω δημόσια συγνώμη αλλά επειδή μπαίνουν πολλά άτομα μέσα στο φόρουμ δεν θα ήθελα να το βάλω όχι γιατί δεν εμπιστεύομαι εσάς η το φόρουμ αλλά γενικά δεν θα ήθελα.Πάντως δεν κάνω λάθος στα βήματα το έχω δοκιμάσει πάρα πολλές φορές.Πήγα και ζήτησα βοήθεια σε μια άλλη σελίδα ρε παιδία απο χθές το έχω βάλει το θέμα και η σελίδα έχει 100.000 μέλη και ένας δεν έκανε το κόπο να απαντήσει.Με αυτά που κάνετε εσείς εδώ με έχετε κερδίσει προσπαθείτε απο χθές να βοηθήσετε όλοι σας και είστε φόβεροι.2 φορές ζήτησα βοήθεια και στις 2 αμέσως όλοι να βοηθήσετε.Πάρα πολύ καλό αυτό λίγες σελίδες το κάνουν.

    Δημοσίευση: 42 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 15:47

    enfoz

    enfoz
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Οκ δεν πειράζει Μαργαρίτα Smile οτι άλλη βοήθεια θες εδώ είμαστε εγώ θα το ψάξω το θέμα με το yahoo και θα σου απαντήσω πάλι

    Δημοσίευση: 43 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 15:48

    Βασίλης

    Βασίλης
    Sport Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μαργαρίτα όταν πατάς -Δεν μπορώ να συνδεθώ στο λογαριασμό μου-τι σου βγάζει?δεν σου βγάζει 3 επιλογές?αυτές εδώ:

    -Ξέχασα τον κωδικό μου πρόσβασης
    -Ο κωδικός μου πρόσβασης δεν λειτουργεί
    -Νομίζω ότι ο λογαριασμός μου μπορεί να έχει παραβιαστεί

    Δημοσίευση: 44 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 15:48

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Λοιπον μολις το δοκιμασα και εγω με το δικο μου στο yahoo εχω και δοκιμασα μολις βαζεις το e-mail σου σαν δευτερο βημα εχει εχει το εναλλακτικο το εβαζα επιτηδες λαθος να δω τι θα μου βγαλει μετα ερωτησεις οπως λεει αι η Μαργαριτα δεν εβγαζε εκτος και αν εκανα κατι λαθος το ειχα δοκιμασει και παλιοτερα αλλα δεν θυμαμαι τι ειχε γινει και μπηκα τελικα νομιζω εβαλα το εναλλακτικο και μπηκα κατι τετοιο.

    Μαργαριτα δεν μας ενδιαφερει τι κανουν οι αλλες σελιδες παντως σε ευχαριστουμε για αυτο που λες παντα κανουμε οτι μπορουμε και εμεις εδω και φυσικα τα αλλα παιδια.Το οτι μια σελιδα εχει 100.000 μελη δεν σημαινει οτι θα σε βοηθησουν κιολας σε αντιθεση μια αλλη σελιδα που μπορει να εχει 1.000 μελη και να βοηθησουν πολυ περισσοτερο.Θα ψαξω γενικα στο νετ να δω αν μπορεσω να βρω κατι αλλο για να σου γραψω.



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την ♥stroymfita♥ στις Πεμ 27 Οκτ - 15:50, 1 φορά

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 45 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 15:49

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Βασίλη Ξέχασα τον κωδικό μου πρόσβασης αυτό πατάω.

    Δημοσίευση: 46 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 15:51

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Νομιζω και εγω αυτο πατησα Μαργαριτα αλλα 1 φορα το δοκιμασα μετα το αφησα δεν μπορεσα να βοηθησω πανω σε αυτο γιατι αν δεν σου δεχετε και το εναλλακτικο κατι μπορει να ευθυνεται.Ισως και να στο πηραν αν οπως λες το ειχες σε πολλες σελιδες βαλει.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 47 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 15:51

    enfoz

    enfoz
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    margarita έγραψε:Βασίλη Ξέχασα τον κωδικό μου πρόσβασης αυτό πατάω.

    Την δεύτερη επιλογή πάτα Smile

    Δημοσίευση: 48 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 15:52

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    να δοκιμάσω και το 2 και θα σας πώ.

    Δημοσίευση: 49 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 15:53

    Βασίλης

    Βασίλης
    Sport Team

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    όταν πατάς επόμενο σου ζητάει να γράψεις το email σου.σου βγάζει κάτι άλλο?

    Δημοσίευση: 50 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 15:53

    enfoz

    enfoz
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    margarita έγραψε:να δοκιμάσω και το 2 και θα σας πώ.

    Ok


    Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης