thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +3
    rafaella
    constantinos
    margarita
    7 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]  

    Δημοσίευση: 1 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 4 Empty Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Τετ 26 Οκτ - 21:29

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Έχω ένα email στο yahoo apo to 2008 εδώ και από χθές πάω να κάνω σύνδεση στο email μου με αποτέλεσμα να μη μπορώ να συνδεθώ μου βγάζει ότι βάζω λάθος password.Yπάρχει κάποιος τρόπος να μπορέσω να ξανα μπώ στο email μου;
    Δε βάζω λάθος κωδικό γιατί πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό.Το email δεν το ήξερα πολλά άτομα δεν είναι δηλαδή το msn για να μιλάω με άλλα άτομα.
    Μπορέι κάποιος να βοηθήσει αν ξέρει κανένα τρόπο για να ξαναμπώ στο email μου;

    Ευχαριστώ όσους απαντλησουν.


    Δημοσίευση: 76 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 4 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 19:32

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Λοιπόν τελικά μετά από πάρα πολύ προσπάθεια είχατε δίκιο μου χάκαραν το email μου δέχτηκε το εναλλακτικό email που είχα βάλει και το δοκίμασα μόλις τώρα μπήκα και είδα το τελευταίο μήνυμα που είχα και έγραφε αυτό από τη yahoo

    Αγαπητέ/η Μαργαρίτα

    Στις 25 Οκτώβριος 2011 και στις 17:55, η δραστηριότητα του λογαριασμού σας δείχνει ότι προσπαθήσατε να ανακτήσετε νέο κωδικό του λογαριασμού για την ταυτότητα Yahoo!margarita..... Μπορείτε να επαναρυθμίσετε τον κωδικό πρόσβασης στις 26 Οκτώβριος 2011, μετά από τις 17:55 απαντώντας στην ερώτηση ασφαλείας που έχετε διαλέξει για το λογαριασμό σας.To μήνυμα ολοκληρώθηκε και η απαντήσεις άλλαξαν με επιτυχία που τις είχατε επιλέξει εσείς.Ο Νέος κωδικός σας έιναι hackeras.

    Αυτό το μήνυμα μου ήρθε με αποτέλεσμα να δείχνει ότι μου το άλλαξαν κάποιοι άλλοι το θέμα είναι ότι το ξανά πήρα πίσω και πάω να αλλάξω τον κωδικό πρόσβασεις γιατί ο παλίος που είχα δεν το δεχόταν

    Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους πάρα πολύ για τη βοήθεια σας που χωρίς εσάς δεν θα το έβρισκα.
    Το θέμα μπορεί να κλειδωθεί δεν χρειάζομαι άλλο βοήθεια επιτέλους μπήκα.Σας υπερ ευχαριστώ όλους.

    Δημοσίευση: 77 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 4 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 19:34

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Το μόνο που θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να αλλάξω τις ερωτήσεις σύνδεσεις αν γνωρίζει κάποιος αν μπορεί να γίνει αυτό;

    Δημοσίευση: 78 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 4 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 19:35

    enfoz

    enfoz
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Τίποτα Μαργαρίτα οτι άλλο πρόβλημα εδώ είμαστε Smile

    Δημοσίευση: 79 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 4 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 19:36

    enfoz

    enfoz
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Όταν κάνεις σύνδεση στο yahoo θα πας στις ρυθμίσεις λογαριασμού εκεί μέσα κάπου είναι ψάξε το θα το βρείς νομίζω λέει αλλαγή στοιχείων Smile

    Δημοσίευση: 80 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 4 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 19:38

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Μόνο εσείς βοηθήσατε σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους σας στη άλλη σελίδα που το άνοιξα απο χθες το πρωί δεν πήρα ούτε μια απάντηση και το είδαν μονο 12.Αν δεν ήσασταν εσείς εδώ δεν θα το έβρισκα παιδία ευχαριστώ και εσένα enfoz.Μπορείς μόνο να μου πείς πως μπορώ να αλλάξω τις ερωτήσεις σύνδεσεις;

    Δημοσίευση: 81 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 4 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 19:40

    enfoz

    enfoz
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Στο είπα πιο πάνω δες το Smile Και πάλι τίποτα Μαργαρίτα Smile

    Δημοσίευση: 82 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 4 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 19:43

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    enfoz ευχαριστώ πολύ για το θέμα και πάλι τις άλλαξα.Το βρήκα μπορεί να το κλειδώσει κάποιος.

    Δημοσίευση: 83 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 4 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 19:45

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    ωραια αφου το βρηκες και σε βοηθησαν τα παιδια εδω χαιρομαστε δυστυχως δεν μπορεσα να σε βοηθησω εγω παρα πανω.Να αλλαζεις πιο συχνα τον κωδικο σου για να μη στο ξανα παρουν.Θα το κλειδωσει καποιος απο τους συντονιστες αν δεν μπει καποιος σημερα θα το κλειδωσω εγω.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 84 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 4 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 19:45

    enfoz

    enfoz
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Τίποτα Μαργαρίτα Smile

    Δημοσίευση: 85 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 4 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 19:54

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ευχαριστω και εγω παιδια με τη σειρα μου ολα τα ατομα που βοηθησαν στο συγκεκριμενο θεμα να λυθει και ιδιαιτερα τον Βασιλη-enfoz. :DΦυσικα και τον Γρηγορη και τον Κωνσταντινο και τη Ραφαελλα που απαντησε και αυτη με τη σειρα τους :D



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την ♥stroymfita♥ στις Πεμ 27 Οκτ - 19:56, 1 φορά

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 86 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 4 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 19:56

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ναι όλους σας ευχαριστώ δεν θα μπορούσα να το βρώ αν δεν ήσασταν εσείς.Ευχαριστώ και πάλι.

    Δημοσίευση: 87 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 4 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 20:12

    enfoz

    enfoz
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Θέλουμε να βοηθάμε στα πάντα Smile


    Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης