thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +3
    rafaella
    constantinos
    margarita
    7 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]  

    Δημοσίευση: 1 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Τετ 26 Οκτ - 21:29

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    Έχω ένα email στο yahoo apo to 2008 εδώ και από χθές πάω να κάνω σύνδεση στο email μου με αποτέλεσμα να μη μπορώ να συνδεθώ μου βγάζει ότι βάζω λάθος password.Yπάρχει κάποιος τρόπος να μπορέσω να ξανα μπώ στο email μου;
    Δε βάζω λάθος κωδικό γιατί πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό.Το email δεν το ήξερα πολλά άτομα δεν είναι δηλαδή το msn για να μιλάω με άλλα άτομα.
    Μπορέι κάποιος να βοηθήσει αν ξέρει κανένα τρόπο για να ξαναμπώ στο email μου;

    Ευχαριστώ όσους απαντλησουν.


    Δημοσίευση: 51 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 15:54

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Τα δοκίμασα και τα 3 και μου βγάζει αυτό

    Λυπούμαστε που δεν μπορείτε να προσπελάσετε την εναλλακτική διεύθυνση email ή τον αριθμό κινητού τηλεφώνου που έχετε καταχωρίσει στο λογαριασμό σας.

    Παρακαλούμε επιστρέψτε στις 27 Οκτώβριος 2011, μετά τις 14:55. Τότε θα μπορείτε να επαναφέρετε τον κωδικό πρόσβασης απαντώντας στην ερώτηση ασφαλείας που έχετε επιλέξει για το λογαριασμό σας.

    Δημοσίευση: 52 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 15:57

    enfoz

    enfoz
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    margarita έγραψε:Τα δοκίμασα και τα 3 και μου βγάζει αυτό

    Λυπούμαστε που δεν μπορείτε να προσπελάσετε την εναλλακτική διεύθυνση email ή τον αριθμό κινητού τηλεφώνου που έχετε καταχωρίσει στο λογαριασμό σας.

    Παρακαλούμε επιστρέψτε στις 27 Οκτώβριος 2011, μετά τις 14:55. Τότε θα μπορείτε να επαναφέρετε τον κωδικό πρόσβασης απαντώντας στην ερώτηση ασφαλείας που έχετε επιλέξει για το λογαριασμό σας.

    Αχά κάποιος πήγε λογικά να στο hackarei και το μπλόκαρε

    Δημοσίευση: 53 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 15:59

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αυτό μου είπε και πιο πάνω η Στρουμφίτα υπάρχει κάποιος τρόπος να το ξανά πάρω πίσω;Γιατί ίσως να μου το πήραν το έιχα 3 χρόνια και το χρησιμοποιούσα σε πολλές σελίδες αλλά δεν το είχαν άτομα.

    Δημοσίευση: 54 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 16:01

    enfoz

    enfoz
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    margarita έγραψε:Αυτό μου είπε και πιο πάνω η Στρουμφίτα υπάρχει κάποιος τρόπος να το ξανά πάρω πίσω;Γιατί ίσως να μου το πήραν το έιχα 3 χρόνια και το χρησιμοποιούσα σε πολλές σελίδες αλλά δεν το είχαν άτομα.

    Κοίτα επειδή εγω πρέπει να βγώ τώρα το βραδάκι standar θα έχεις μια απάντηση απο εμένα

    Δημοσίευση: 55 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 16:02

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Σας ευχαριστώ ρε παιδία όλους σας για την βοηθειά σας.Θα περιμένω το βράδυ enfoz

    Δημοσίευση: 56 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 16:03

    enfoz

    enfoz
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    margarita έγραψε:Σας ευχαριστώ ρε παιδία όλους σας για την βοηθειά σας.Θα περιμένω το βράδυ enfoz

    Έγινε Smile

    Δημοσίευση: 57 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 17:14

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    λογικά κάποιος σου άλλαξε τον κωδικό αυτό είναι σύγουρο ... (εκτός αν και δεν νομίζω να το γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες ενώ αυτό θέλει ξένους... καμιά φορά το πατάς να αλλάξει αλλά δεν αλλάζει πρέπει να είσαι σύγουρη)
    μόλις σιγουρευτείς το απο πάνω και δεν μπορείς να μπείς τότε πές το μου.... εγώ για να τα αποφύγω κάτι τέτοια κάνω 2 πράγματα ....
    1) βάζω password sniffer.. ένα πρόγραμμα το οποίο τραβάει οποιονδήποτε κωδικό περνάει απο το internet μου
    2) 2~3 εναλακτικές ενεργές διευθύνσεις και ερωτήσεις ασφαλίας σημειωμένες σε χαρτί και σε wordpad...

    υπάρχει βαίβεα και κάτι άλλο που έχω παθει αρκετές φορές.....

    πρίν απο όλα κάνε τα παρακάτω:
    προσπάθησε να μπείς απο άλλο browser
    προσπάθησε να μπείς απο άλλο υπολογιστή
    προσπάθησε να μπείς μέσω outlook
    αν δεν δουλέψουν αυτά τότε πές το μου... σημαίνει οτι σε χάκαραν....
    όμως ας μην βγάζουμε βιαστικά συμπεράσματα....

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 58 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 17:18

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    1) βάζω password sniffer.. ένα πρόγραμμα το οποίο τραβάει οποιονδήποτε κωδικό περνάει απο το internet μου αυτό δεν το κατάλαβα τι κάνεις ακριβώς;

    έχω μπει από άλλο υπολογιστή πάλι τίποτα ο κωδικός είναι σωστός που βάζω δεν το έχω δοκιμάσει μόνο 1 φορά αλλά πάρα πολλές τώρα μου το κλείδωσαν και δεν μπορώ να κάνω τίποτα μου βγάζει αυτά που σας έβαλα πιο πάνω.Ερωτήσεις δεν μου έχει βγάλει να βάλω να το δοκιμάσω και απο εκεί.
    Τι κάνουν μερικοί και γιατί το κάνουν αυτό πάνε και πέρνουν ξένα email ποιος ο λόγος το κάνουν αυτό τι προσπαθούν να κερδίσουν.

    Δημοσίευση: 59 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 17:22

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    δεν ξέρω και δεν το έχω ψάξει να σου πώ την αλήθεια ..........
    έχεις τσεκάρει σίγουρα capsloc και ελληνικά/αγγλικά???

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 60 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 17:24

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Nαι το έχω κάνει πάρα πολλές φορές μα 3 χρόνια που το είχα δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα από χθές δεν μπορούσα να μπω.Το ένα που είπες το πρόγραμμα που βλέπεις κωδικούς που περνάνε απο το internet σου τι είναι αυτό;

    Δημοσίευση: 61 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 17:33

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    είναι ένα πρόγραμμα που χρειάζομαι όταν αφήνω κάποιον άλλο να κάθετε στον υπολογιστή μου.... το αφήνω και καταγράφει κωδικούς που περνάνε στο διαδύκτιο απο τον υπολογιστή μου... έτσι ώστε όταν αφήσω το ημέιλ μου ανοικτό και αφήσω ένα φίλο μου και μπεί και μου αλλάξει τον κωδικό ... τότε εύκολα θα το βρώ.. (ή αν μπεί χάκερ στον υπολογιστή μου και απο εκεί μου αλλάξει τον κωδικό....
    όπως και να έχει δεν νομίζω να σε ενδιαφέρει... είναι η πρόληψη....... δοκίμασε να επικοινωνήσεις με κάποιον υπεύθυνο της yahoo (κάπου θα λέει contact us.....) απο εκεί πές τι συνέβη....

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 62 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 17:35

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Πως μπορώ να καταλάβω αν μπήκε κάποιος χακερ στον υπολογιστή μου;Τώρα είναι αργά για να βάλω αυτό το πρόγραμμα γιατί ήδη έγινε το κακό.

    Δημοσίευση: 63 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 18:02

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    1) δεν μπήκε 100% σίγουρα
    2) δεν μπορείς....
    3) κάνε αυτό που σου είπα...

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 64 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 18:08

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν μπορώ να επιλέξω τίποτα μου βγάζει αυτό το μήνυμα συνέχεια

    Λυπούμαστε, αλλά αυτός ο λογαριασμός είναι προσωρινά κλειδωμένος

    Δημοσίευση: 65 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 18:12

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    οκ... περίμενε μέχρι να ξεκλειδώσει....

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 66 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 18:13

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Αν μου το έχουν πάρει μπορεί να μην ξεκλειδωθεί και ποτέ;

    Δημοσίευση: 67 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 18:15

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    όχι.... θα βρούμε τρόπο.... σου είπα αν καταφέρεις να έρθεις σε επαφή με έναν υπεύθυνο....

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 68 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 18:17

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Δεν τα γνωρίζω αυτά πως και τι θα ξανα δοκιμάσω αύριο πάλι γιατί σήμερα όλο κλειδωμένο είναι και θέλει 24 ώρες για να ξεκλειδωθει.

    Δημοσίευση: 69 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 18:19

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μπές [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] για να επικοινωνήσεις με κάποιον υπεύθυνο .....

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 70 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 18:22

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    πάλι έχει να βάλω email kai password γράφει κάπου επικοινωνία και δεν το βλέπω;

    Δημοσίευση: 71 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 18:26

    leonblack

    leonblack
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    μάλιστα... τότε ένας τρόπος υπάρχει...
    (επειδή εγώ τώρα έχω μάθημα και δεν μπορώ να βοηθήσω άλλο)
    δώσε σε κάποιον που εμπιστεύεσαι το ημέιλ σου και πές του να συμπληρώσει αυτός την φόρμα... μόλις την συμπληρώσει να τους πείτε να απαντήσουν στο δικό του ημέιλ γιατί δεν έχεις πρόσβαση στο δικό σου..... μόνο μέχρι εκεί μπορώ να σε βοηθήσω για σήμερα.... λυπάμαι ...

    http://softweria.forumotions.in

    Δημοσίευση: 72 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 18:31

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ευχαριστώ leonblack θα περιμένω μέχρι αύριο που θέλει 24 ώρες για να μπορέσω να ξανα δοκιμάσω μετά αν δεν υπάρχει άλλη λύση θα δώ αυτό που λες.

    Δημοσίευση: 73 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 19:11

    enfoz

    enfoz
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Τελικά Μαργαρίτα δεν είσαι η μοναδική σε αυτό το θέμα έγινε και σε κάτι άλλα παιδιά και οι απαντήσεις ήταν οι εξής...Πρώτον έλενξε το firewall στον υπολογιστή σου μήπως έχει μπλοκάρει το Yahoo.. Δεύτερον καθάρισε τα cookies απο τον browser και Τρίτον αμα δεν γίνει είναι υπερφωρτομένο το δίκυτο.Κανε τα πρώτα 2 αν δεν γίνει τίποτα μπες και κάνε σύνδεση στο yahoo σε 2 μέρες απο σήμερα Smile και κάτι τελευταίο δοκίμασε με το yahoo messenger να μπείς Smile

    Δημοσίευση: 74 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 19:19

    margarita

    margarita
    Senior Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    έχω δοκιμάσει να μπω και με mozilla kai me chrome kai me opera τίποτα σε κανένα από αυτά,έχω κάνει καθαρισμό και μάλιστα 3 φορές απο χθές πάλι τίποτα.Μπήκα και στο yahoo messenger και εκεί τίποτα πάλι.Αυτοί που έχουν το πρόβλημα το έλυσαν μόλις έκαναν όλα αυτά που έγραψες πιο πάνω;
    Μόλις ξανα δοκίμασα μου έβγαλε αυτό το μήνυμα Εσφαλμένη Ταυτότητα Χρήστη ή κωδικός πρόσβασης.

    Δημοσίευση: 75 Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Δε μπορώ να συνδεθώ στο email μου Πεμ 27 Οκτ - 19:25

    enfoz

    enfoz
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Ναι τους λύθηκε με τα πιο πάνω αλλά και με αυτό που σου είπαμε ξέχασα τον κωδικό μου και στο επόμενο βήμα την δεύτερη επιλογή :/


    Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης