thegreeksenergy.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Advertisement
Advertisement

Τεχνολογικές Ειδήσεις, Υποστήριξη, Διαδίκτυο, Ψυχαγωγία, Αγγελίες, Smartphones, Tablets, Games, Eπιστήμη, Free Software


  • +3
    ΚΚαράπας
    Θάλεια
    vkalfa
    7 απαντήσεις

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]  

    Δημοσίευση: 1 Σβησιμο λαπτοπ κατα την εκκινηση - Σελίδα 4 Empty Σβησιμο λαπτοπ κατα την εκκινηση Παρ 13 Φεβ - 19:03

    vkalfa

    vkalfa
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

    καλησπερα σας...εχω ενα σημαντικο προβλημα το οποιο θα σας περιγραψω ...πριν απο λιγο καιρο το λαπτοπ που εχω κατα την εκκινηση αρχιζε να αναβοσβηνει ωσπου καποια στιγμη εσβησε τελειως...υπεθεδσα οτι θα ειχε προβλημα το ινβερτερ της οθονης και το αφαιρεσα...κατα την αφαιρεση το εσπασα και τωρα εχω βαλει εξωτερικη οθονη...εχω καθαρισει το ανεμιστηρακι...το ανοιγω...μολις εμφανιστει η εικανα που φορτωνει τα windows(σημειωση΄εχω window xp) μολις φορτωσει την μπαρα λιγες φορες σβηνει τελειως...οταν το ανοιξω και μπω στο μενου με τα bios του υπολογιστη μενει ανοιχτο...μηπως μπορειτε να με βοηθησετε?


    Δημοσίευση: 76 Σβησιμο λαπτοπ κατα την εκκινηση - Σελίδα 4 Empty Απ: Σβησιμο λαπτοπ κατα την εκκινηση Σαβ 14 Μαρ - 23:42

    Θάλεια

    Θάλεια
    Administrator

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    format θα κανεις μονος σου;εχεις ξανακανει η πρωτη φορα θα ειναι;γνωμη μου αν δεν γνωριζεις πολλα πραγματα καλυτερα να μη το δοκιμασεις καλύτερα να πας σε καποιον φιλο/γνωστο που εχει καποια γνωση για να μπορεσει να σε βοηθησει γιατι αν δεν γνωριζεις ειναι λιγο δυσκολο για αρχαριους που δεν εχουν ξανακανει.

    https://www.thegreeksenergy.com/forum

    Δημοσίευση: 77 Σβησιμο λαπτοπ κατα την εκκινηση - Σελίδα 4 Empty Απ: Σβησιμο λαπτοπ κατα την εκκινηση Τετ 13 Μάης - 0:42

    KAKOS

    KAKOS
    Member

    Κερδισμένα Βραβεία :
    Επιστροφή στην κορυφή
    Παρακαλώ ενημερώστε μας αν λύθηκε το πρόβλημα σας ή αν χρειάζεστε περαιτέρω βοήθεια...


    Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

    Δεν μπορείτε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα


    Μοιραστείτε αυτό το θέμα

    Url
    BBcode
    HTML

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή. Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης